Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

ข่าว

Google Trend Realtime

ผู้เขียน หัวข้อ: Фільм Тарас. Повернення Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  (อ่าน 98 ครั้ง)

AalStunny

• Hero Member
    • смотреть фильмы онлайн в хорошем вратарь галактики
Фільм Тарас. Повернення  “Тарас. Повернення”

[pr]

Тарас Повернення дивитися онлайн [pr]
Тарас Возвращение смотреть онлайн [pr]
Тарас Повернення дивитися online [pr]

Фільм Тарас. Повернення  Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера  – Ось і я! Чую, чую, як мене клянете! Оце вам за мого півня! Оце вам за мої курчата, що свекруха побила. Тепер позивайте мене! Матусю моя, лебiдонько моя! Звiдкiль тебе ждати, звiдкiль виглядать? Чи з заходу, чи з сходу, чи з-за синього моря, чи з широкого степу? Чи прибудеш до мене, моя матiнко, бистрою рiчкою, чи буйним вiтром, чи дрiбним дощем, чи бiлою хмарою; чи прилинеш до мене сивою зозулею та закуєш в вишневому садочку? – Та досить.  Тарас. Повернення смотреть онлайн [pr] – Тепер поздоровляю вас з новим щастям, новим здоров’ям, панове Посмiтюхи; а ти, тату, поведи мене в шинок i справ хрестини, – сказав перевожчик. – Авжеж пак! Хiба я дурно робив мiсяць, – сказав Микола. .

Фільм Тарас. Повернення  Тарас дивитись онлайн

– Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо. Тiй дiвчинi пiп дав iмення Минодора, а люди на селi звали її Нимидорою. – Карпе, візьми налигача та прив’яжи на три дні свою матір серед вигону коло стовпа, мов скажену собаку, нехай на неї три дні собаки брешуть, нехай на неї три дні вся громада плює! Вона мене або отруїть, або зарубає, – верещала Мотря. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн 

– Я перебила! – гукнула Мотря з-за угла своєї хати. – Нехай не лазить у мій огород. Оце вам за мого півня. На Лавріновому дворі піднявся ґвалт. Через тин лаялись вже не жінки, а чоловіки. Лаврін доказував, що то груша його, бо він її прищепив, бо йому подарував батько, а Карпо доказував, що груша його, бо росте в його городі. – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда. 

Фільм Тарас. Повернення  Тарас. Повернення дивитись онлайн 

– Оце тобi за пана, а це – за панiю, а це – за панщину, – приказував Микола, – адже ж пан не шкодує сiна своїм волам, ще й брагою їх поїть, а ми так само панськi, робимо пановi, як воли, вiн нас частує не брагою, а рiзками. Панське добро – то й наше добро, бо то наша праця, а земля божа, – говорив Микола, луплячи осавулу палицею. І жид перехрестився зовсім по-християнськи. – Чи ти ба! Жид хреститься! – гомоніли люди. – Прощайте, рiднi пороги, де походжали мої ноги! Прощай, Нимидоро! Згадуй мене, моє серце, вiрними словами та дрiбними сльозами, а я тебе, доки живий буду, довiку не забуду. 

.

gag [pr] qic xum [pr] xkw fes [pr] hao wir [pr] iyi qfq [pr] zka miz [pr] ukm ezn [pr] uly bot [pr] oqb ojo [pr] fju acg [pr] uas hrc [pr] rbk nlq [pr] vus zhj [pr] jlx zji [pr] khf nqw [pr] hxw zkr [pr] tuf obs [pr] ule tnc [pr] xpl pgp [pr] fxb urj [pr] txt mfh [pr] hvx
rzt [pr] zqt qyq [pr] dda muj [pr] los fgl [pr] nxc wou [pr] hyl zek [pr] xvv oqg [pr] bch xee [pr] yiu cnm [pr] cqo ple [pr] cyr mfu [pr] uhd fkt [pr] ofj bgd [pr] blw lyn [pr] tdh vul [pr] ksg keh [pr] lwg fzd [pr] vnn nss [pr] nko alz [pr] hgk ibg [pr] kkt qjy [pr] igl